Parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně unisex,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

Oudmazing je luxusní dřevitě-květinová vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje pomeranč a bergamot ze Sicílie, hrušku, fíky a agarové dřevo. V srdci objevíte egyptský jasmín, listky pačuli a kořen kosatce. Kompozici uzavírá madagaskarská vanilka, kůže, bílé pižmo a hrozny.
Na trh byla uvedena v roce 2016.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

sicilský pomeranč, sicilský bergamot, agarové dřevo (oud), hruška, fík

Srdce

egyptský jasmín, list pačuli, kořen kosatce (orris)

Základ

madagaskarská vanilka, kůže, bílé pižmo, hrozny

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Oudmazing – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář