Parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

Po bližším zkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších vonných čerstvých, ovocných a sladkých náznaků, které skrývají esenci hřejivých, útulných a uklidňujících pocitů. Na základě kombinace not Montale Roses Musk Limited Edition 2019 je klasifikována jako vůně orientálního květu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže

Srdce

jantar, pižmo

Základ

jasmín

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Roses Musk Limited – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář