Parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

  • Parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

Sensual Instinct vás zve, abyste nechali svůj primitivní instinkt převzít. Svěží, teplá a hustá vůně, která kombinuje živé tóny pražené kávy s tajemstvím růže a vytváří pralinkovou rovnováhu okouzlující smyslnosti. Tato vůně je sublimována drahými jantarovými tóny a jemností cedrového dřeva a dubového mechu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kafe

Srdce

pralinky, růže

Základ

mech, jantar, cedr

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Sensual Instinct – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář