Parfém Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Montale prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml

Wood & Spices je luxusní dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Tvojí ji pouhé čtyři složky, a to vetiver, kadidlo, santalové a agarové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2005.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montale charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

agarové dřevo (oud), vetiver, santalové dřevo, kadidlo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Montale?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montale.

Koupit parfém

Recenze parfému Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montale Wood & Spices – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montale. Napsat recenzi »

Napsat komentář