Parfém Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml

  • Parfém Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml (Miniatura),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Montblanc prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml

Explorer je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava se skládá z bergamotu, šalvěje muškátové a bergamotu. V srdci se ukrývá kůže a haitský vetiver. Kompozici uzavírá kombinace ambroxanu, kakaového lusku, pačuli a akigalového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montblanc charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, růžový pepř, muškátová šalvěj

Srdce

kůže, haitský vetiver

Základ

ambroxan, kakaový lusk, pačuli, akigalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Montblanc?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montblanc.

Koupit parfém

Recenze parfému Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montblanc Explorer – miniatura EDP 4,5 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montblanc. Napsat recenzi »

Napsat komentář