Parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Montblanc prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Vůně plná dobrodružství a svobody, která odhaluje rafinovanou mužnost, přítomnost a charisma tím, že vypráví cestu kolem světa. S citrusovými, aromatickými a sladce vonícími tóny přinese přirozené, povznášející a uklidňující pocity.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montblanc charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

sicilský bergamot, exotické ovoce, růžový pepř

Srdce

ambergris, mořské tóny

Základ

dřevité tóny, kůže, indonéský list pačuli

Kde koupit originální parfémy Montblanc?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montblanc.

Koupit parfém

Recenze parfému Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montblanc Explorer Ultra Blue – EDP – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montblanc. Napsat recenzi »

Napsat komentář