Parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

  • Parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Montblanc prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

V roce 2015 představila značka Mont Blanc dámskou vůni Lady Emblem. Tato chyprově-ovocná vůně pro ženy v sobě ukrývá v úvodu broskev, růžovou růži, marmeládu a červený rybíz. Srdce je tvořeno palisandrovým růžovým dřevem, pačuli a santalovým dřevem a závěr patří malině a pižmu. Nechte se unést okouzlující vůní Lady Emblem!

Vonné složky parfému

Také parfémy Montblanc charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

broskev, růžová růže, marmeláda, červený rybíz

Srdce

palisandrové růžové dřevo, pačuli, santalové dřevo

Základ

malina, pižmo

Kde koupit originální parfémy Montblanc?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montblanc.

Koupit parfém

Recenze parfému Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montblanc Lady Emblem – EDP – TESTER 75 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montblanc. Napsat recenzi »

Napsat komentář