Parfém Montblanc Legend – EDP 100 ml

  • Parfém Montblanc Legend – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Francouzské vůně pro muže,
  • Parfémy Montblanc prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Montblanc Legend – EDP 100 ml

Muž, který používá parfémovanou vodu Legend je sebevědomý a sebejistý, prožívá své emoce, odvahu a přesvědčení naplno. Bez jediného slova však člověk pocítí jeho odhodlání, charisma a autentičnost. Kultovní flakon řady legend se stává ještě podmanivější a elegantnější díky svým zlatým detailům a černému laku, který odráží sílu a vytrvalost vůně. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Montblanc charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Montblanc Legend – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, lístky fialek

Srdce

jasmín, magnólie, dřevité poznámky

Základ

kůže, oakmoss

Kde koupit originální parfémy Montblanc?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Montblanc Legend – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Montblanc.

Koupit parfém

Recenze parfému Montblanc Legend – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Montblanc Legend – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Montblanc. Napsat recenzi »

Napsat komentář