Parfém Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml

  • Parfém Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Moschino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml

Jiskřivá a plná radosti – taková je vůně Moschino Cheap & Chic I Love Love. Je určena ženě, která je ráda zamilovaná, plná života, lehce ironická a není s ní ani chvilku nuda. Vůně překvapí v úvodu svými citrusovými tóny – grapefruitem, pomerančem, citronem a červeným rybízem. Srdce se dotkne barvitě ženská poezie čajových růží spolu s vitalitou sítiny a jemným úsměvem konvalinek, který ve spojení se skořicí získává na lehké rozpustilosti. Kombinace záhadného pižma a smyslných exotických dřevin – santalu a tanaky – pak dodává základu vůně osvěžující pocit, který vás donutí hluboce a definitivně se do Cheap & Chic I Love Love zamilovat.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Vonné složky parfému

Také parfémy Moschino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pomeranč, grapefruit, citron, červený rybíz

Srdce

čajová růže, konvalinky, sítina, skořice

Základ

tanakové dřevo, santalové dřevo, pižmo

Kde koupit originální parfémy Moschino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Moschino.

Koupit parfém

Recenze parfému Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Moschino Cheap & Chic I Love Love – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Moschino. Napsat recenzi »

Napsat komentář