Parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

  • Parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml (Miniatura),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Moschino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Milujete originální vůně? Nechte se inspirovat vůní Moschino Fresh Couture. Tato květinově-ovocná směs se otevírá tóny bergamotu, mandarinky a ylang-ylang. Srdce tvoří malina, pivoňka a osmanthus a na závěr se rozvoní ambra, pačuli a dřevité tóny.
Na trh byla uvedena v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Moschino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ylang-ylang, mandarinka, bergamot

Srdce

malina, pivoňka, osmanthus

Základ

ambra, pačuli, dřevité tóny

Kde koupit originální parfémy Moschino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Moschino.

Koupit parfém

Recenze parfému Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml

Máte zkušenosti s parfémem Moschino Fresh Couture – EDT miniatura 5 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Moschino. Napsat recenzi »

Napsat komentář