Parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml

  • Parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Moschino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml

Pink Fresh Couture je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava se skládá z růžového grepu, černého rybízu a konvalinky. V srdci se ukrývá růže, granátové jablko a růžový hyacint. Vůni zakončuje kombinace pižma, ambroxanu a cedrového dřeva.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Moschino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růžový grep, černý rybíz, konvalinka 

Srdce

růže, granátové jablko, růžový hyacint

Základ

pižmo, ambroxan, cedr

Kde koupit originální parfémy Moschino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Moschino.

Koupit parfém

Recenze parfému Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Moschino Pink Fresh Couture – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Moschino. Napsat recenzi »

Napsat komentář