Parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml

  • Parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Moschino prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml

So Real Cheap & Chic z kolekce Cheap & Chic je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří tangerinka, hořký pomeranč, maliny, černý rybíz a sorbet. V květinovém srdci se snoubí jasmín s magnolií a růžovou pivoňkou. Na závěr ucítíte cedrové dřevo, pižmo, dubový mech a ambroxan.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Moschino charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hořký pomeranč, tangerinka, sorbet, malina, černý rybíz

Srdce

růžová pivoňka, jasmín, magnolie

Základ

dubový mech, pižmo, cedr, ambroxan

Kde koupit originální parfémy Moschino?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Moschino.

Koupit parfém

Recenze parfému Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Moschino So Real Cheap & Chic – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Moschino. Napsat recenzi »

Napsat komentář