Parfém Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml (Toaletní voda),
  • Fougerová vůně pro muže,
  • Parfémy Narciso Rodriguez prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml

Narciso Rodriguez For Him je moderní pižmová vůně se smyslnými květinovými tóny fialky. Vůně je velmi elegantní a intenzivní. Milovníky značky Narciso Rodriguez jistě nadchne.Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

Vonné složky parfému

Také parfémy Narciso Rodriguez charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pačuli, ambra, pižmo, list fialky

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Narciso Rodriguez?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Narciso Rodriguez.

Koupit parfém

Recenze parfému Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Narciso Rodriguez For Him – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Narciso Rodriguez. Napsat recenzi »

Napsat komentář