Parfém Nasomatto Absinth – EDP 30 ml

  • Parfém Nasomatto Absinth – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně unisex,
  • Parfémy Nasomatto prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Nasomatto Absinth – EDP 30 ml

Absinth je aromaticko-dřevitá vůně pro muže i ženy. Obsahuje pouhé tři složky, a to pelyněk, vetiver a zelené tóny. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Nasomatto charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Nasomatto Absinth – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zelené tóny, vetiver, pelyněk

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Nasomatto?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Nasomatto Absinth – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Nasomatto.

Koupit parfém

Recenze parfému Nasomatto Absinth – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Nasomatto Absinth – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Nasomatto. Napsat recenzi »

Napsat komentář