Parfém Nasomatto China White – EDP 30 ml

  • Parfém Nasomatto China White – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Nasomatto prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Nasomatto China White – EDP 30 ml

China White je pižmová, květinově-dřevitá vůně pro ženy. Obsahuje pižmo, růži, dřevité, květinové a pudrové tóny. Na trh byla uvedena v roce 2008.

Vonné složky parfému

Také parfémy Nasomatto charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Nasomatto China White – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květinové tóny, růže, dřevité tóny, pižmo, pudrové tóny

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Nasomatto?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Nasomatto China White – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Nasomatto.

Koupit parfém

Recenze parfému Nasomatto China White – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Nasomatto China White – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Nasomatto. Napsat recenzi »

Napsat komentář