Parfém Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml

  • Parfém Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Nasomatto prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml

Narcotic Venus je luxusní květinová vůně pro ženy. Obsahuje tuberózu, jasmín, lilii a směs koření.

Vonné složky parfému

Také parfémy Nasomatto charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

tuberóza, jasmín, lilie, koření

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Nasomatto?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Nasomatto.

Koupit parfém

Recenze parfému Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Nasomatto Narcotic Venus – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Nasomatto. Napsat recenzi »

Napsat komentář