Parfém Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml

  • Parfém Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Nina Ricci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml

Les Monstres De Nina Ricci Nina je limitovaná edice původní vůně Nina (2016, kolekce Less Belles De Nina). Jedná se o dámskou květinově-ovocnou vůni se svěžím bergamotem, citronem, sladkou hruškou a listy černého rybízu v úvodních tónech, cukrovou vatou, jablkem, jasmínem, růží a pivoňkou v srdci a sladkou pralinkou, vanilkou, kávou a kumarinem v základu.
Na trh byla uvedena v roce 2018. Flakon navrhla dvojice brazilských umělců Ana Strumpf a Guto Requena.

Vonné složky parfému

Také parfémy Nina Ricci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

hruška, list černého rybízu, bergamot, citron

Srdce

cukrová vata, pivoňka, jablko, jasmín, růže

Základ

pralinka, káva, vanilka, kumarin

Kde koupit originální parfémy Nina Ricci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Nina Ricci.

Koupit parfém

Recenze parfému Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Nina – EDT 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Nina Ricci. Napsat recenzi »

Napsat komentář