Parfém Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

  • Parfém Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml (Toaletní voda),
  • Francouzské vůně pro ženy,
  • Parfémy Nina Ricci prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

Toaletní voda pro ženy od značky Nina Ricci Les Sorbets De Nina je květinově-ovocná vůně, která vás okouzlí. Tato toaletní voda je k dispozici ve speciální letní verzi inspirované zmrzlinou Amorino. 
Na trh byla uvedena v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Nina Ricci charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, malina, citron

Srdce

jasmín, gardénie

Základ

pralinka

Kde koupit originální parfémy Nina Ricci?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Nina Ricci.

Koupit parfém

Recenze parfému Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Nina Ricci Les Sorbets De Nina – EDT 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Nina Ricci. Napsat recenzi »

Napsat komentář