Parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml (Testery parfémů),
  • Dřevitá vůně pro muže,
  • Parfémy Paco Rabanne prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Paco Rabanne 1 Million Lucky je dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří švestka, grep, bergamot a ozónové akordy. V srdci se snoubí lískový oříšek, jasmín, med a pomerančový květ společně s kašmírovým a cedrovým dřevem. Vůni uzavírá pačuli, vetiver, dubový mech a ambrové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Paco Rabanne charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

ozón, švestka, grep, bergamot

Srdce

lískový oříšek, cedr, kašmírové dřevo, jasmín, med, pomerančový květ

Základ

pačuli, dubový mech, vetiver, ambrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Paco Rabanne?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Paco Rabanne.

Koupit parfém

Recenze parfému Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Paco Rabanne 1 Million Lucky – EDT – TESTER 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Napsat komentář