Parfém Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml

  • Parfém Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml (Parfém),
  • Květinová vůně pro muže,
  • Parfémy Paco Rabanne prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml

Milionový zážitek zažijete s parfémem Paco Rabanne 1 Million Parfum. Je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který ví co chce a nebojí se jít si za svým. Její luxusní složení je sluncem prostoupený mix vonných ingrediencí. Vůně obsahuje kůži, cashmeran, borovici, pryskyřici, monoi olej, tuberózu a slunečný poznámky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Vonné složky parfému

Také parfémy Paco Rabanne charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

kůže, sluneční poznámky, cashmeran, borovice, pryskyřice, sůl, ambergris, monoi olej, tuberóza

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Paco Rabanne?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Paco Rabanne.

Koupit parfém

Recenze parfému Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml

Máte zkušenosti s parfémem Paco Rabanne 1 Million Parfum – P 200 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Napsat komentář