Parfém Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml

  • Parfém Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Paco Rabanne prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml

Invictus Legend z kolekce Invictus je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Otevírá se svěžími mořskými tóny, mořskou solí a nahořklým grepem. Poté přechází do akordů pelargonie, bobkového listu a dalšího koření. Kompozici uzavírá červená ambra a guajakové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Vonné složky parfému

Také parfémy Paco Rabanne charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

grep, mořká sůl, mořské tóny

Srdce

pelargonie, koření, bobkový list

Základ

guajakové dřevo, červená ambra

Kde koupit originální parfémy Paco Rabanne?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Paco Rabanne.

Koupit parfém

Recenze parfému Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Invictus Legend – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Napsat komentář