Parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml

  • Parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Citrusová vůně pro ženy,
  • Parfémy Paco Rabanne prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml

Život je báječný. Čas zazářit! Objevte novou ženskou vůni od Paco Rabanne, Lady Million Fabulous. Pro královny noci, které umí okouzlit. Zářivý růžový pepř a čerstvá mandarinka představují jedinečný začátek. Srdce bije díky květinovému buketu; jasmín, ylang-ylang a krémová tuberóza. Elegantní mech, fazole tonka a vanilka dodávají vůni dokonalý konec, který vytváří trvalé a návykové, smyslné teplo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Vonné složky parfému

Také parfémy Paco Rabanne charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, růžový pepř

Srdce

jasmín, ylang-ylang, tuberóza, sluneční poznámky

Základ

mech, vanilka, fazole tonka

Kde koupit originální parfémy Paco Rabanne?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Paco Rabanne.

Koupit parfém

Recenze parfému Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Lady Million Fabulous – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Napsat komentář