Parfém Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml

  • Parfém Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Paco Rabanne prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml

Olympéa Aqua Eau de Parfum Légère je květinově-akvatická vůně pro ženy. Citrusovou hlavu tvoří mandarinka klementina a citronový květ. Srdce patří vodnímu jasmínu, leknímu a solárním akordům. V základu se rozvoní sladká vanilka, šedá ambra, sůl a kašmírové dřevo.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Paco Rabanne charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květ citronovníku, mandarinka klementina

Srdce

solární akordy, vodní jasmín, leknín

Základ

sůl, vanilka, šedá ambra, kašmírové dřevo

Kde koupit originální parfémy Paco Rabanne?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Paco Rabanne.

Koupit parfém

Recenze parfému Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Paco Rabanne Olympea Aqua – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Paco Rabanne. Napsat recenzi »

Napsat komentář