Parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

  • Parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Pepe Jeans prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

Elegantní sladko-slaný koktejl, který udrží naše smysly ve střehu ve městě, které nikdy nespí. Vůně odhaluje jasnou a hravou souhru popcornu, bílého pepře a jablka, vedoucí k návykov é kombinaci luxusního kaviáru a slaměnky se sofistikovaným dřevitým pozadím podkresleným krémovými vanilkovými tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Pepe Jeans charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

popcorn, kaštan, bílý pepř

Srdce

kaviár, slaměnka, dotek vody

Základ

vanilka, tonkové boby, jantar, kašmírové dřevo

Kde koupit originální parfémy Pepe Jeans?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Pepe Jeans.

Koupit parfém

Recenze parfému Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Pepe Jeans Celebrate For Her – EDP 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Pepe Jeans. Napsat recenzi »

Napsat komentář