Parfém Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml

  • Parfém Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml (Toaletní voda),
  • Citrusová vůně pro muže,
  • Parfémy Pepe Jeans prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml

Pepe Jeans For Him je aromaticko-ovocná vůně pro muže. Svěží hlavu tvoří mandarinka, bergamot a ananas. V srdci ucítíte těžký tóny levandule v kombinaci s muškátovým oříškem. Kompozici uzavírají pražené kávové boby, sladká vanilka a hřejivé ambrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Pepe Jeans charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, bergamot, ananas

Srdce

levandule, muškátový oříšek

Základ

pražené kávové boby, vanilka, ambrové dřevo

Kde koupit originální parfémy Pepe Jeans?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Pepe Jeans.

Koupit parfém

Recenze parfému Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Pepe Jeans Pepe Jeans For Him – EDT 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Pepe Jeans. Napsat recenzi »

Napsat komentář