Parfém Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml

  • Parfém Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Perry Ellis prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml

Sofistikovanost je ve vzduchu, když se navoníte vůní 18 For Women. Je to lehká, jemná vůně, kterou si můžete vychutnat při jedinečných příležitostech. Ženská vůně je nádhernou směsí sladkých přísad. Tato vzdušná vůně obsahuje silnou kombinaci tónů v robustní směsi mojita, malin a hrušek s nádechem orchideje a leknínu. Přidejte tuto vůni do svého ranního rituálu, abyste zajistili, že každý den začne na voňavé a sebevědomé notě.

Vonné složky parfému

Také parfémy Perry Ellis charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mojito, malina, hruška

Srdce

leknín, orchidej

Základ

vanilka, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Perry Ellis?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Perry Ellis.

Koupit parfém

Recenze parfému Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Perry Ellis 18 For Woman – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Perry Ellis. Napsat recenzi »

Napsat komentář