Parfém Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml

  • Parfém Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml (Toaletní voda),
  • Dřevitá vůně pro muže,
  • Parfémy Perry Ellis prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml

Perry Ellis (2017) je rafinovaná, osvěžující vůně formulovaná pro muže, kteří chtějí vyzařovat auru mužnosti a sofistikovanosti. Toaletní voda, popsaná jako zářivá a svěží, obsahuje aromatické tóny, které probouzí smysly. Otevírá se italským bergamotem, drcenou levandulí a verbenou naplněnou směsí ledového jalovce, pelargónie a středomořského rozmarýnu. Dřevitý základ zanechává zajímavý podpis složený z jantaru, dubového mechu a indonéského santalového dřeva.

Vonné složky parfému

Také parfémy Perry Ellis charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

levandule, bergamot, verbena

Srdce

rozmarýn, pelargonie, jalovec

Základ

mech, santalové dřevo, jantar

Kde koupit originální parfémy Perry Ellis?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Perry Ellis.

Koupit parfém

Recenze parfému Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Perry Ellis Perry Ellis For Men (2017) – EDT 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Perry Ellis. Napsat recenzi »

Napsat komentář