Parfém Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml

  • Parfém Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml

Candy Sugar Pop je gurmánská květinově-ovocná pro ženy. Hlava obsahuje plod a list bergamotu, citrusy a červené jablko. V srdci ucítíte broskvové a květinové tóny. Kompozici uzavírá sladká tečka v podobě karamelu a vanilky.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, citrusy, červené jablko, list bergamotu

Srdce

broskev, květinové tóny

Základ

vanilka, karamel

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada Candy Sugar Pop – EDP 80 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář