Parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

  • Parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Květinová vůně pro ženy,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

Kombinace bulharských růží a tureckých růží, sklizených za úsvitu a pracujících na jejich smíchání s vodou neroli, mandarinkou a galbanem, je inspirována starodávnou paletou zahradních růží. Vůně obsahuje všechny tyto ingredience a ty tvoří toto mistrovské dílo. Tato luxusní a vznešená parfémovaná voda je inspirovaná zjevnými rozpory … To je pravá esence růží.Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

růže

Srdce

galbanum, mandarinka

Základ

neroli

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada Infusion De Rose – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář