Parfém Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml

  • Parfém Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Orientální vůně unisex,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml

Parfémovaná voda Prada Infusion de Vetiver Eau de Parfum pro muže i ženy. V kompozici této vůně ucítíme zázvor, bergamot, tureckou růži, haitský vetiver a tuniské neroli. S jednou kapkou se dostanete do světa fantazie, ze kterého už nebudete chtít pryč.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

zázvor, bergamot, turecká růže, haitský vetiver, tuniské neroli

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada Infusion De Vetiver – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář