Parfém Prada La Femme Intense – EDP 100 ml

  • Parfém Prada La Femme Intense – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada La Femme Intense – EDP 100 ml

Prada La Femme Intense je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří exotické květiny ylang-ylang a frangipani. V srdci se rozvoní kombinace tuberózy, jasmínu a pomerančového květu. Kompozici uzavírá kosatec a vetiver společně s vanilkou a pačuli.
Na trh byla uvedena v roce 2017.

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada La Femme Intense – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

frangipani, ylang-ylang

Srdce

tuberóza, pomerančový květ, jasmín

Základ

pačuli, vetiver, vanilka, kosatec

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada La Femme Intense – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada La Femme Intense – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada La Femme Intense – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář