Parfém Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml

  • Parfém Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro ženy,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml

Toaletní voda Prada La Femme Water Splash je květinově-ovocná vůně, která je dostupná v objemu 150 ml. Vůně se otevírá tóny mandarinky, v srdci se rozvoní květiny (konvalinka, magnólie, frangipani) a závěr patří zeleným akordům a santalovému dřevu.
Na trh byla uvedena v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

mandarinka, lístky mandarinky

Srdce

konvalinka, magnólie, frangipani

Základ

santalové dřevo, zelené tóny

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada Prada La Femme Water Splash – EDT 150 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář