Parfém Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

  • Parfém Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml (Toaletní voda),
  • Italské vůně pro muže,
  • Parfémy Prada prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

Toaletní voda pro muže Prada L’Homme Water Splash od značky Prada je dřevitá, kořeněná vůně, která v sobě kombinuje ambru, cedrové dřevo, santalové dřevo, zázvor, kosatec, lístky mandarinky, kardamon a neroli. 
Na trh byla uvedena v roce 2019. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Prada charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

lístky mandarinky, kardamon, neroli

Srdce

zázvor, kosatec

Základ

ambra, cedrové dřevo, santalové dřevo

Kde koupit originální parfémy Prada?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Prada.

Koupit parfém

Recenze parfému Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml

Máte zkušenosti s parfémem Prada Prada L´Homme Water Splash – EDT 150 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Prada. Napsat recenzi »

Napsat komentář