Parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

  • Parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

Oudh al Mithali je ódou na mystiku orientálních vůní. Intenzivní plavba tajemného luxusu. Vůně je dokonalou směsí vysoce kvalitního oudhu. Je to současná klasika, připravená vás hypnotizovat smyslnou vůní oudh.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

oud, zelené tóny

Srdce

dřevo, koření, santalové dřevo, jantar, květiny

Základ

ovoce, malina

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Ahwak Arjuwani – parfémovaný olej 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář