Parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

Vůně „Al Hobb Al Abady“ neboli „láska je věčná“ má na začátku svěží citrusové a bergamotové noty, následované svěží květinovou vůní a doplněné základními tóny pižma, vanilky a dřevitých poznámek.  Je vhodná pro ženy, které se rády obklopují luxusem a chtějí na sebe upoutat pozornost. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava
bergamot, citron
Srdce
ylang-ylang, dřevo, jasmín, brambořík
Základ
cedr, pižmo, vanilka, dřevo

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Al Hobb Al Abady – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář