Parfém Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik

Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz je květinově-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje citron, mandarinku, broskev, černý rybíz a kokos. V srdci se ukrývá tuberóza, růže, kosatec a pomerančový květ. Kompozici uzavírá ambra, pižmo, vanilka a agarové dřevo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, italská mandarinka, kokos, broskev, černý rybíz

Srdce

indická tuberóza, indická růže, toskánský kosatec, tuniský pomerančový květ

Základ

ambra, pižmo, madagaskarská vanilka, indické agarové dřevo (oud)

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář