Parfém Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml

Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz je orientální vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje červený pomeranč, bergamot a růžový pepř. V srdci ucítíte kombinaci indické růže, marakuji a bílého cedrového dřeva. Kompozici uzavírá ambra, pižmo, vanilka, santalové a agarové dřevo.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

sicilský červený pomeranče, kalabrijský bergamot, brazilský růžový pepř

Srdce

marakuja, bílé cedrové dřevo, indická růže

Základ

ambra, pižmo, madagaskarská vanilka, indické santalové dřevo, indické agarové dřevo (oud)

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář