Parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

  • Parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

Dhanal Oudh Jurrah od Rasasi je orientální vůně pro ženy a muže. Dhanal Oudh Jurrah byl uveden na trh v roce 2011. Nejdůležitější noty jsou šafrán, jasmín, růže a agarové dřevo (oud); střední tóny jsou vetiver, santalové dřevo, tymián a guajakové dřevo; základní tóny jsou pižmo a jantar.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

šafrán, růže, jasmín, agarové dřevo

Srdce

santalové dřevo, guajakové dřevo, vetiver, tymián

Základ

pižmo, jantar

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Dhanal Oudh Jurrah – EDP 40 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář