Parfém Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml

  • Parfém Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml

Dhanal Oudh Nashwah od Rasasi je orientální kořeněná vůně pro ženy i muže. Dhanal Oudh Nashwah byl uveden na trh v roce 2011. Hlavními tóny jsou muškátový oříšek, med a agarové dřevo (oud); střední tóny jsou jahodový list a jalovec; základní tóny jsou kůže, jantar a cedr.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

med, agarové dřevo, muškátový oříšek

Srdce

jalovec, jahodový list

Základ

kůže, jantar, cedr

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Dhanal Oudh Nashwah – EDP 40 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář