Parfém Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml

Entebaa For Men je orientální vůně pro muže. Tvoři ji citrusy, květinové, dřevité a orientální akordy.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citrusy, květinové tóny, dřevité tóny, orientální tóny

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Entebaa For Men – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář