Parfém Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik

  • Parfém Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro muže,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik

Junoon Satin For Men je orientálně-sladká vůně pro muže. Tvoří ji svěží bergamot, agarové dřevo, pižmo, kořeněné a květinové tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, kořeněné tóny, květinové tóny, agarové dřevo (oud), pižmo

Srdce

Základ

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Junoon Satin For Men – EDP 1 ml – odstřik? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář