Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

Maa Arwaak Pour Femme je květinově-ovocná vůně pro romantické ženy, která je velmi jemná, lehká a ženská. Parfém s květinovým buketem dodává ženě, která ji bez velké námahy okouzlí, bouřlivou živost. Její bohatá kompozice vás nikdy neomrzí.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

brusinky, květinové poznámky, růžový pepř, tamarind

Srdce

kakao, kávový květ, růže, fialka

Základ

vanilka, pačuli, massoia

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Maa Arwaak Pour Femme – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář