Parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

Mukhallat Al Oudh je moderní óda na mystiku ztělesněnou klasickou orientální vůní. Slibuje, že oživí a přemůže vaše smysly. Je to pozvání k vychutnání svěžích, uklidňujících pocitů přepychové vůně. Vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

pelargónie, mořské tóny, bergamot

Srdce

růže, bílé květy, fialka

Základ

santalové dřevo, pralinka, jantar, pačuli, cypřiš, pižmo

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Mukhallat Al Oudh – parfémovaný olej 20 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář