Parfém Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml

  • Parfém Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml

Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme z kolekce Shaghaf je orientální vůně pro ženy. Hlava obsahuje citron, kávu a mandle. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, lilie, tuberóza a kosatce. Kompozici uzavírá sladká vanilky, santalové dřevo, pižmo a hřejivá ambra. 
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, mandle, káva

Srdce

kosatec, jasmín, lilie, tuberóza

Základ

vanilka, santalové dřevo, pižmo, ambra

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Femme – EDP 100 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář