Parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

  • Parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Moderní orientální koncentrovaný olej, který kombinuje směs květinových vůní s nádechem aromatického pižma, obohacený o srdce vyrobené z jedinečných a vzácných ingrediencí vanilky a pačuli. Užijte si vůni, která si cení krásy a elegance a ztělesňuje je v nádherné lahvičce.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

citron, bergamot, pomeranč

Srdce

dřevo, ovoce

Základ

bílé pižmo, ambra, bourbon vanilka

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Nebras Al Ishq Shorouk – parfémovaný olej 6 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář