Parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

  • Parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

Rabwa je fascinující, dramatická a návyková vůně, která odvozuje svoji bouřlivou bujnost. Rasasi Rabwa pohladí vaše smysly a dodá vám sebevědomí.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, santalové dřevo, růžový pepř

Srdce

ambra, kašmírové dřevo, ylang-ylang

Základ

vanilka, pižmo, pačuli

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Rabwa – parfémovaný olej 19 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář