Parfém Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml

  • Parfém Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml (Parfémová voda),
  • Arabské a orientální vůně pro ženy,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml

Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, kardamom a skořici. V čistě květinovém srdci ucítíte jasmín, heliotrop, konvalinku a růži. Kompozici uzavírá hřejivá ambra, pryskyřice benzoin, sladká pralinka, agarové dřevo a další dřevité tóny.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, kardamom, skořice

Srdce

heliotrop, jasmín, konvalinka, růže

Základ

ambra, benzoin, pralinka, dřevité tóny, agarové dřevo (oud)

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Rumz Al Rasasi Leo (9453) Pour Elle – EDP 50 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář