Parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

  • Parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

Sharina Mukhallat Dhanel Oudh je jemnou směsicí nejvybranější květinové a orientální alchymie. Tato koncentrovaná vůně je jemná a luxusní. Bohaté původní ingredience dodávají této vůni velmi klasický a vintage vzhled, kterého si vysoce cení patroni jemné chuti a luxusu.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

santalové dřevo, růže, pačuli, pelargónie

Srdce

šafrán, cibetka, olibanum

Základ

kůže, jantar, pižmo

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Sharina Mukhallat Dhanel Oudh – parfémovaný olej 30 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář