Parfém Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml

  • Parfém Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml

Sonia je vůně, která definuje ženskost smyslnými a uklidňujícími tóny. Je to produkt, se kterým se cítíte dobře. Design láhve vytváří obraz dokonalosti v celé jeho kráse.

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

květinové poznámky, dřevité poznámky

Srdce

vanilka, jasmín

Základ

santalové dřevo, jantar, pižmo

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Sonia – parfémovaný olej 15 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář