Parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

  • Parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml (Parfémový olej),
  • Arabské a orientální vůně unisex,
  • Parfémy Rasasi prodávají: parfemy.cz, notino, elnino, douglas, sephora a další parfumerie.

O parfému Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

Zakerat Al Sharq – Ostorah je ódou na slavnou minulost Středního východu, legendárních arabských osobností, které položily základ bohaté arabské civilizace. Svěží úvodní tóny pomerančových květů dodávají parfému nádhernou radost ze života připomínající triumfy minulosti. Květinové srdce tohoto unisex koncentrovaného parfému s vůní jasmínu, fialky a heřmánku je svůdným pozváním k tajemné pižmové a dřevité základně temperované do zemitého tepla svůdným jantarem. 

Vonné složky parfému

Také parfémy Rasasi charakterizují tři vrstvy vonných složek, které se uvolňují postupně. Jako první o sobě dává vědět hlava parfému (horní tóny – například citrusy) a vydrží zhruba prvních 15 minut. Srdce parfému (prostřední tóny – například ovoce, květiny) tvoří charakter vůně, který je cítit zhruba 2 až 3 hodiny. Poslední přichází na řadu základ parfému (spodní tóny – například pižmo, santal), který tvoří hloubku parfému a má vliv na celkovou výdrž. Podívejte se níže, jaké vonné složky tvoří parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml a udělejte si představu o tom, jak voní.

Hlava

bergamot, pomeranč, artemisia

Srdce

jasmín, fialka, hřebíček, styrax, šafrán, heřmánek

Základ

pačuli, vetiver, cedrové dřevo, jantar, pižmo, mech

Kde koupit originální parfémy Rasasi?

Kdo by nechtěl pouze originální parfémy? Pokud chcete koupit parfém Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml, pak můžeme doporučit vyzkoušený e-shop s parfémy za příjemné ceny a profesionálním přístupem. Udělejte radost sobě, nebo někomu jinému originálním parfémem značky Rasasi.

Koupit parfém

Recenze parfému Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml

Máte zkušenosti s parfémem Rasasi Zakerat Al Sharq – parfémovaný olej 20 ml? Podělte se s ostatními, jak vám tento parfém voní a přidejte také třeba zkušenosti s nákupem parfémů ať už v kamenné parfumerii, nebo online v e-shopu. Vaši recenzi a poznatky ocení mnoho dalších zájemců nejen o parfémy značky Rasasi. Napsat recenzi »

Napsat komentář